Pomysły na oryginalne wykończenie ścian w salonie. Jak zaaranżować wnętrze, które zachwyci każdego?

<?php echo e($image->getAlt(), false); ?>
2023-02-23 10:52:57

Salon stanowi wizytówkę każdego domu czy mieszkania. Pełni funkcję reprezentacyjną, ponieważ to w nim przyjmujemy gości, jednak na co dzień powinien swoim wyglądem zachwycać przede wszystkim stałych domowników. Jak osiągnąć podobny efekt? Aranżacja salonu z użyciem samych tylko farb i mebli to już przeszłość. Dziś liczą się innego typu rozwiązania. Jakie dokładnie?

Wykończenie ścian salonu z aranżacjami od Proform. Jakie zastosowanie mają elementy Modulowall i Modulostyling?

Gładkie ściany, nawet te w najpiękniejszych kolorach, to jedna z możliwych opcji aranżacji salonu. Opcja ta ma jednak dwie zasadnicze wady – albo jest zwyczajnie nudna, albo niezwykle wymagająca. Nudna, bo ten typ wykończenia salonu jest zwykłym, najprostszym standardem, a wymagająca, ponieważ chcąc z jej użycie stworzyć naprawdę ciekawy, stylowy salon, należy włożyć w to niemało pracy i sporo pieniędzy. Na szczęście mamy też drugą opcję – prostą, niedrogą i zapewniającą naprawdę ciekawe efekty. Co to za opcja?

Opcją, o której mowa, jest użycie produktów gotowych marki Proform, zwłaszcza z serii Modulowall oraz Modulustyling.

Modulowall– jest to seria dużych elementów dekoracyjnych, dostępnych w dwóch formatach, które można ze sobą łączyć, otrzymując bardzo ciekawą zabudowę ściany w salonie lub innym pomieszczeniu.

Modulostyling– w tej serii mamy z kolei do czynienia z małymi elementami dekoracyjnymi przeznaczonymi do szybkiego i łatwego montażu na każdego typu podłożu. Doskonale sprawdzają się w roli akcentów aranżacyjnych w salonie i nie tylko.

Inspiracje ściany w salonie

Propozycja Kronospanu na wymarzony salon. Co można osiągnąć dzięki wodoodpornym płytom Rocko Wall Tiles SPC?

Innym sposobem na wykończenie ścian w salonie jest zastosowanie wodoodpornych płyt ściennych Rocko Wall Tiles od Kronospanu. Rocko Wall Tiles to dekoracyjny system ścienny przeznaczony do montażu na różnych powierzchniach. Płyty ścienne SPC są lekkie, wodoodporne, dostępne w dużych formatach i naprawdę łatwe do ułożenia. Rocko Wall Tiles to seria składająca się z następujących kolekcji:

  • Stones– oferuje urozmaicone wzornictwo naśladujące naturalną strukturę kamienia, idealne do aranżacji salonu w stylu klasycznym;
  • Bosco– salon w stylu klasycznym, amerykańskim lub angielskim można osiągnąć dzięki płytom doskonale imitującym naturalne drewno;
  • Orient– ta kolekcja pozwala wnieść do każdego domu lub mieszkania odrobinę egzotyki;
  • Color– płyty w kolorach pasteli są idealnym rozwiązaniem dla podążających za najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Typowy salon wykończony z użyciem elementów Proform lub płyt Rocko Wall Tiles momentalnie przestaje być typowym, a staj się salonem oryginalnym, wyjątkowym i zachwycającym każdego, kto ceni sobie smak i styl. Czy jesteś właśnie kimś takim?

wykończenie ścian w salonie

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii