System Ritmo – zorganizowana przestrzeń do garderoby i przedpokoju

System Ritmo – zorganizowana przestrzeń do garderoby i przedpokoju
2024-04-08 10:13:23

Zachowanie porządku i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych nam przedmiotów jest kluczowy w niewielkich pomieszczeniach. Stąd tak dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju systemy do porządkowania i organizery. Jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań w zakresie porządkowania przestrzeni w garderobie i przedpokoju jest system Ritmo – prosty i minimalistyczny moduł, który dzięki licznym komponentom możemy precyzyjnie dopasować do naszych potrzeb.

Nomet Ritmo – komfort i nowoczesność

Ritmo to innowacyjny system organizacji przestrzeni do garderoby i przedpokoju uznanej marki Nomet. Ta polska firma od ponad 40 lat dostarcza przemyślane rozwiązania w zakresie przechowywania i porządkowania akcesoriów codziennego użytku. Produkty Nomet cechują się nie tylko trwałością, ale też przemyślanym designem, zmieniając przestrzeń wokół nas na lepsze. System Ritmo łączy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz z praktycznymi pomysłami na zachowanie porządku w małych przestrzeniach, cechując się przy tym wysokim stopniem personalizacji w zakresie rozmiaru, koloru wykończenia czy elementów składowych poszczególnych rozwiązań.

Jak to działa w praktyce? Punktem wyjścia systemu Nomet Ritmo jest pojedynczy, podwójny lub potrójny moduł bazowy, składający się z mocowanego do ściany stelaża oraz akcesoriów, które możemy dobierać indywidualnie w zależności od naszych potrzeb i specyfiki pomieszczenia, do którego przeznaczony jest system. Komponenty systemu, jakie mamy do wyboru to np. szuflady wysokie i niskie ze ściankami bocznymi wykonanymi z aluminium lub szkła, półki wysuwane i stałe, skośne półki do przechowywania butów, wieszaki na spodnie, drążki czy organizery.

Szerokość bazowa pojedynczego modułu to 600 mm lub 800 mm, a decydując się na wersję podwójną lub potrójną w wybranej szerokości możemy precyzyjnie wypełnić przestrzeń dostępną w danym pomieszczeniu. Do każdego modułu dobieramy następnie potrzebne nam akcesoria, organizując cały system zgodnie z naszymi potrzebami. Możemy np. zdecydować się na połączenie drążków na wieszaki, wysuwanych półek i szuflad, wypełnić cały moduł szufladami lub skośnymi półkami na buty – wszystko zależy od nas i od przeznaczenia modułu.

Możliwości personalizacji systemu Ritmo nie kończą się na dostosowaniu poszczególnych komponentów, ale obejmują również dobór materiału wykończeniowego szuflad i odpowiadającej nam kolorystyki elementów. Do wyboru mamy czarny mat na całości komponentu albo połączenie go z połyskliwym lub szczotkowanym chromem, miedzią i grafitowym szkłem. To sprawia, że systemy modułowe Ritmo są nie tylko praktyczne i wszechstronne, ale też wysoce estetyczne, komponując się doskonale z pozostałymi elementami wyposażenia danego pomieszczenia.

Planując organizację przestrzeni w niewielkim pomieszczeniu warto wykorzystać sprawdzone i nowoczesne systemy modułowe Nomet Ritmo. Zastosowane w systemach Ritmo praktyczne rozwiązania, dzięki szerokim możliwościom personalizacji, pozwalają niemalże „uszyć” naszą przestrzeń na miarę i dostosować ją precyzyjnie od naszych potrzeb, zapewniając sobie łatwe i komfortowe użytkowanie wszystkich niezbędnych nam akcesoriów.

System Ritmo – zorganizowana przestrzeń do garderoby.jpg [312.02 KB]

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii