Bateria do zlewozmywaków Princess II, 115.0470.654, M Góra HP, Beżowy, FRANKE

Marka: Franke Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAGB-429815
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 1.5 kg

Bateria do zlewozmywaków Princess II, 115.0470.654, M Góra HP, Beżowy, FRANKE

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

 

Bateria Princess II to nowoczesna bateria kuchenna ze stałą wylewką w kolorze beżowym. Produkt ten wyróżnia łagodne, opływowe linie inspirowane naturą i funkcje, które sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością. Posiada trwałe i nowoczesne głowice ceramiczne, zapewniające długoletnie i bezawaryjne użytkowanie. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Zapewnia obrót wylewki o 360 stopni, dzięki czemu możemy skierować strumień wody tam gdzie potrzebujemy. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły produktu:

 • Wysokość [mm]: 184
 • Pokrycie/Kolor: Beżowy
 • Materiał: Mosiądz
 • Waga [kg]: 1.50

Karta techniczna produktu                            Katalog Franke

 • Wysokość [mm]:
  184
 • Pokrycie/Kolor:
  Beżowy
 • Materiał:
  Mosiądz

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar