Bateria do zlewozmywaków Pescara 360°, 115.0545.136, Czarny Matowy, FRANKE

2560.16 zł/szt (netto)
3149.00 zł/szt (brutto)
Marka: Franke Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAGB-429096
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 3 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 2
 • Wysyłka do 48h

Bateria do zlewozmywaków Pescara 360°, 115.0545.136, Czarny Matowy, FRANKE

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Bateria kuchenna Pescara 360 stopni firmy FRANKE posiada ruchomą wylewkę z funkcją prysznica. To nowoczesna bateria wyposażona jest w uchwyt magnetyczny oraz elastyczny, sprężynowy wąż. Dodatkowo baterię wyróżnia: Technologia oszczędzająca wodę Water Saving - dwustopniowa głowica pozwala zmniejszyć zużycie wody o 50%, jednocześnie zapewniając optymalne napowietrzenie strumienia. Elastyczne sitko prysznica, które znacznie ogranicza osadzanie się kamienia w przypadku twardej wody. Wychylenie dźwigni mieszacza do przodu ułatwia sterowanie strumieniem wody, również wtedy, kiedy bateria znajduje się blisko ściany. Bateria z linii Pescara została zaprojektowana tak, by zachwycać nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, a jednocześnie ułatwiać codzienne czynności w kuchni. Posiada trwałe i nowoczesne głowice ceramiczne, zapewniające długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły produktu:

 • Wysokość [mm]: 460
 • Pokrycie/Kolor: Czarny matowy
 • Materiał: Mosiądz
 • Waga [kg]: 3,00

Karta techniczna produktu               Katalog Franke

 • Wysokość [mm]:
  460
 • Pokrycie/Kolor:
  Czarny matowy
 • Materiał:
  Mosiądz

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar